-5%

Зарядна станція Oukitel P2001e PLUS 2400 Вт, 2048 Вт/год, LiFePO4 (P2001)
47 299 ₴
44 934,05 ₴
- В наявності
- Код: P2001
+380 (68) 529-12-32
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна зарядна станція Oukitel P2001E Plus
Вхідна потужність змінного струму 1800 Вт — заряджання до 80% лише за 1 годину
Ручка регулювання заряджання — регулювання потужності 400 Вт/800 Вт/1200 Вт/1800 Вт.
Вихідна потужність змінного струму 2400 Вт — інвертор чистої синусоїдальної хвилі (скачок напруги 4800 Вт)
ДБЖ 2000 Вт < 10 мс — для запобігання несподіваним вимкненням електроенергії
Рівень шуму <50 дБ — можна спокійно спати
Комплексний захист: захист від бризок і пилу.
Smart App Control — інтелектуальний моніторинг за допомогою Bluetooth і Wi-Fi
Надійна батарея LiFePO4 — понад 3500 життєвих циклів, термін експлуатації до 10 років
Макс. Сонячна енергія 500 Вт — екологічність завдяки сонячній енергії
Особливості:
Номінальна потужність 2400 Вт
Місткість 2048 Втч
Тип батареї LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний)
Життєвий цикл 3500+ циклів за вихідної місткості 80%
Контролер системи керування MPPT, BMS тощо.
Вихід змінного струму 4 порти*2400 Вт змінного струму
Тип інвертора: чиста синусоїда
Імпульсна потужність 4800 Вт
Порт USB-C 1*PD 100 Вт, 1*PD 45 Вт, 2*PD 20 Вт
Порт USB-A 2*18 Вт USB-A
Вхід змінного струму Макс. 1800 Вт
Сонячна вхідна потужність: макс. 500 Вт (MPPT), 12–60 В/15 А, 1 порт XT60
Автомобільний вхід 12 В/10 А
Максимальна вхідна потужність 2300 Вт, з входом змінного струму + сонячної енергії
Заряджання змінного струму (1800 Вт)
Сонячне заряджання (500 Вт), 2,75 години
Змінний струм + сонячна зарядка (2300 Вт) 50 хвилин
Вага нетто 48,5 фунтів (22 кг)
Розміри (ДxШxВ) 15,7x11,3x12,6 дюйма (39,9x28,6x32,0 см)
Робоча температура 0℃-40℃
Температура зберігання -10℃-40℃
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Висота | 210 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2400 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 220 мм |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2048 |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від сонячної енергія, Від мережі |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 2400 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 1800 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для всього будинку |
| Роз'єми | Розетка AC 220В, DC, USB, Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Темно-сірий |
| Цикли зарядки | 3500 |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Набір перехідників | Немає |
| Особливості | Ліхтарик |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 934,05 ₴




